Co je Diamantová voda
Kontakty k získání
Původ Diamantové vody
Návod na množení
Rezonancí bez ředění
Další využití
Splněná přání
Výsledky DV
Hledejme další využití
Souhrn textů
Další informace
Odpovědi na dotazy
Léčitelství, strava a DV
Odprogramovávání
Odprogramování
Co ukazují sny
Jak DV pomohla
Texty články letáky
Kniha vzkazů
Jiné stránky o DV
Co vyšlo v našem tisku
Hlavní stránka serveru

Diamantová voda

Pro hloubavější a pro experimentování:

Zajímá mne praxe, zda a jakým vhodným způsobem lze přenášet vibrace Diamantové vody na dálku. Zda lze vložit třeba zatavenou fotografii do Diamantové vody a mentálně úmyslem adresovat účinky Diamantové vody na osobu na fotografii. Předpokládám, že to lze, zvláště s jejím souhlasem nebo přáním.

Zajímá mne kombinace s energií Reiki a její použití jako nosné při posílání účinků Diamantové vody na dálku. To vše bychom chtěli zkoušet.

Zajímá mne – zatím jsme nezískali překlad takovéto části autorova díla, jak je to s šířením vibrací Diamantové vody v praxi, když se nedodrží například jasně daný objem, u něhož lze odvodit čas přeměny vibrací, například tedy, jak účinná bude Diamantová voda po nalití do kvetoucí zelené přehrady, nebo do zakalené studny, nebo jak rychle se namnoží její účinek při vlívání do studánky, do řeky, do rybníka. Zda se dokáže Diamantová voda šířit stejnou rychlostí a postupně měnit a navibrovávat širší a širší objem kapaliny kolem sebe, a nebo se ihned naředí natolik, že její vibrace jsou jaksi naředěny téměř do ztracena a s minimálním účinkem. Účinek je nějaký jistě vždy, podobně jako u principu homeopatik, tam také je zachycena pouze informace o látce a ne látka samotná, ale zajímalo by mě to konkrétněji.

Jisté je, že třeba přes noc (za několik hodin) se nám může navibrovat z hrníčku Diamantové vody třeba demižon, tedy opět ohraničené množství, a nemusíme zachovat postup, že na žádaný objem potřebujeme jeho desetinu zaplnit již navibrovanou Diamantovou vodou, protože když je objem ohraničený (a ne otevřený jako přehrada apod.), tak je jisté, že je jen otázkou úměrného času, než se daný objem celý provibruje na plnou úroveň Diamantové vody.

Uvítáme proto, když se nám v případě zájmu o experimentování s Diamantovou vodou ozvete. Někdo se zakalenou studnou, někdo s ekzémy, použití je neomezeno a praxe nás velmi zajímá…

uvítáme další nadšence ochotné se podělit o své zkušenosti a nějakým způsobem ji testovat, třeba na své zahrádce, ve své studni, v akváriu a podobně.

Bylo by jistě přínosné a povzbudivé, plánovat třeba takové akce, jak to již v Brně činí jedna jogínská odnož, že třeba padesát lidí jde společně vylít Diamantovou vodu do přehrady, každý, co unese, a její účinek je tak jistě větší.

Otázkou právě zůstává ono šíření v neohraničené kapalině, na kolik má smysl rozdíl, když vyliji sám do přehrady litr vody a ona se beztak bude sama šířit, a nebo jí tam padesát lidí společně vylije třeba 100 nebo 200 litrů.

Důležité je Diamantovou vodu šířit. A k tomu vás chceme povzbudit především.

Když píšeme o experimentování, nenechám si pro sebe, že bychom rádi experimentovali i s účinky léčivé Lurdské vody, která je známa jako zázračná světelná uzdravující voda a je zázračná jaksi přirozeně bez vkládání kódů, a je rovněž prý samoreprodukovatelná, takže ji lze šířit obdobně a zdarma. A nevadilo jí ani 10 let umístění v plastovém kanystříku v ledničce, měla stále výbornou neutrální chuť. Její množení, popsané v článku z časopisu Regenerace č.1 / 2004 : „Stačí, když dáme 9 kapek do litru čisté vody a po 24 hodinách můžeme opět tuto vodu použít na další množení: 9 kapek na litr normální vody, a tak dále. Kdo si přivezl z nějakého poutního místa takovou vodu, může to vyzkoušet.“…

Lurdská voda je vám k dispozici rovněž,u paní Alenky Horké v Brně.

info@agartha.cz

voda