Co je Diamantová voda
Kontakty k získání
Původ Diamantové vody
Návod na množení
Rezonancí bez ředění
Další využití
Splněná přání
Výsledky DV
Hledejme další využití
Souhrn textů
Další informace
Odpovědi na dotazy
Léčitelství, strava a DV
Odprogramovávání
Odprogramování
Co ukazují sny
Jak DV pomohla
Texty články letáky
Kniha vzkazů
Jiné stránky o DV
Co vyšlo v našem tisku
Hlavní stránka serveru

Diamantová voda

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a připravuje

Diamantová voda je neomezeně samoreprodukovatelná a dá se libovolně předávat.

Takže pravidlo zní: Desetkrát větší objem vody se navibruje za hodinu a půl na úroveň plnohodnotné Diamantové vody.

Z praxe:

Je vhodné mít skleněnou nádobku s širším hrdlem, nebo skleněný džbán, na kuchyňské lince. Nebo dva. Abychom měli stále Diamantovou vodu k dispozici a k použití, k pití, k vaření čaje i jídel, a třeba v další láhvi pro zalévání pokojových rostlin a pro napájení zvířátek.

Ze džbánu odlévám, a když ve džbánu zbývá odhadem už jen desetina jeho objemu, ihned doliji čerstvou vodou a vím, že za hodinku a půl je tento džbán zase použitelný jako plnohodnotná Diamantová voda.

Nemusíme však hlídat onu desetinu. Pokud vím, že napuštěný džbán bude stát celou noc a nebudu vodu potřebovat, stačí tam nechat skutečně jenom něco na dně, dopustit, a do rána se nám navibruje celý objem džbánu.

Moje osobní praxe:

Nejraději Diamantovou vodu piji v podobě čajů, protože jí nevadí ani vaření, ani zmražení. Ráno naleji ze džbánu plnou rychlovarnou konvici, navařím si potřebný čaj na ráno nebo dopoledne a ihned dopustím džbán čistou vodou, aby se mi zase jeho obsah navibroval na další použití.

Diamantová voda svými vlastnostmi poskytuje možnost vytváření silných elixírů, osobně mám nyní několik hlazených čirých křišťálků v jednom džbánu a hlazené růženíny ve druhém a užívám Diamantovou vodu takto ještě obohacenou o očistné, harmonizující a láskyplné vibrace těchto kamenů jako silný léčivý elixír. Fantazii se meze nekladou, uvítáme vaše zajímavé nápady a aplikace.

Lze využívat i energie a záření mandal a janter a jiných zářičů, postavit sklenici Diamantové vody na mandalu a nechat Diamantovou vodu přijímat a umocňovat léčivé vibrace mandaly a pak je vypít…

Lze si tedy snadno pro zajímavost spočítat, že pokud vznikne za hodinu a půl z litru Diamantové vody deset litrů, tedy v objemu přibude jedna nula a stejným způsobem za další hodinu a půl vznikne z deseti litrů sto litrů Diamantové vody (přibyla další nula v objemu), tak si odvodíme matematicky, že za 3 hodiny přeměny přibyly v objemu dvě nuly, tedy z litru máme sto litrů. Za 6 hodin by to byly čtyři nuly, tedy deset tisíc litrů. Za 12 hodin vzroste objem celkově o osm nul, tedy z litru máme sto milionů litrů navibrované vody na úroveň Diamantové. Množství přeměněné vody nám tedy vzrůstá exponenciálně.

Bezpečné a snadné množení rezonancí:

Toto téma jsem zařadil rovněž do menu pod samostatnou položku, protože v dnešní době je zcela na místě strach a připomínky přátel, zda se nemohou šířit naší Diamantovou vodou nevědomky nějaké jedy a látky a zda není kontaminována, aniž bychom o tom věděli. Toto téma a jednoduchý návod, jak množit zaručeně zdravou a čistou Diamantovou vodu, si zasloužilo samotnou stránku, věnujte tomuto návodu prosím pozornost a klikněte si na stejně pojmenovaný odkaz v levém menu a nebo zde:

Bezpečné a snadné množení rezonancí

Po získání vlastního vzorku vody - tipy a upřesnění:

Často jsou dotazy ohledně hygieny a šíření bakterií. Doporučujeme všem, aby si samozřejmě získanou vodu PŘEVAŘILI. Společnost Agartha neručí za nikoho, kdo a jakou vodu komu šíří (viz smutný případ prodeje jakože "Diamantové vody" v Ostravské nemocnici, uveden zde na webu). Každý je zodpovědný sám za sebe, jakou vodu šíří, a každý kdo ji používá je rovněž sám zodpovědný, že tak činí. Společnost Agartha radí a doporučuje, jak jednat, aby každý mohl užívat sterilně čistou Diamantovou vodu. Viz stránka "Bezpečné množení" atd.

Pro hloubavější a pro experimentování:

Zajímá mne praxe, zda a jakým vhodným způsobem lze přenášet vibrace Diamantové vody na dálku. Zda lze vložit třeba zatavenou fotografii do Diamantové vody a mentálně úmyslem adresovat účinky Diamantové vody na osobu na fotografii. Předpokládám, že to lze, zvláště s jejím souhlasem nebo přáním.

Zajímá mne kombinace s energií Reiki a její použití jako nosné při posílání účinků Diamantové vody na dálku. To vše bychom chtěli zkoušet.

Zajímá mne – zatím jsme nezískali překlad takovéto části autorova díla, jak je to z šířením vibrací Diamantové vody v praxi, když se nedodrží například jasně daný objem, u něhož lze odvodit čas přeměny vibrací, například tedy, jak účinná bude Diamantová voda po nalití do kvetoucí zelené přehrady, nebo do zakalené studny, nebo jak rychle se namnoží její účinek při vlívání do studánky, do řeky, do rybníka. Zda se dokáže Diamantová voda šířit stejnou rychlostí a postupně měnit a navibrovávat širší a širší objem kapaliny kolem sebe, a nebo se ihned naředí natolik, že její vibrace jsou jaksi naředěny téměř do ztracena a s minimálním účinkem. Účinek je nějaký jistě vždy, podobně jako u principu homeopatik, tam také je zachycena pouze informace o látce a ne látka samotná, ale zajímalo by mě to konkrétněji.

Jisté je, že třeba přes noc (za několik hodin) se nám může navibrovat z hrníčku Diamantové vody třeba demižon, tedy opět ohraničené množství, a nemusíme zachovat postup, že na žádaný objem potřebujeme jeho desetinu zaplnit již navibrovanou Diamantovou vodou, protože když je objem ohraničený (a ne otevřený jako přehrada apod.), tak je jisté, že je jen otázkou úměrného času, než se daný objem celý provibruje na plnou úroveň Diamantové vody.

Uvítáme proto, když se nám v případě zájmu o experimentování s Diamantovou vodou ozvete.

U nás v Brně se již formuje a schází skupinka nadšených uživatelů této vody, zatím vždy po měsíci se setkáme a sdělíme si nové zkušenosti s používáním Diamantové vody a rozhodně uvítáme další nadšence ochotné se podělit o své zkušenosti a nějakým způsobem ji testovat, třeba na své zahrádce, ve své studni, v akváriu a podobně.

Bylo by jistě přínosné a povzbudivé, plánovat třeba takové akce, jak to již v Brně činí jedna jogínská odnož, že třeba padesát lidí jde společně vylít Diamantovou vodu do přehrady, každý, co unese, a její účinek je tak jistě větší. Otázkou právě zůstává ono šíření v neohraničené kapalině, na kolik má smysl rozdíl, když vyliji sám do přehrady litr vody a ona se beztak bude sama šířit, a nebo jí tam padesát lidí společně vylije třeba 100 nebo 200 litrů.

Zlepšováky pro množení vody a hlídání zbytku vody

Často lidé říkají, že zapomenou ponechat na dně trošku d.vody k navibrování nově dolité a vylijí všechnu, v horším případě nemají udělanou její tajnou zásobu, kdyby se tato lahev vylila celá.

Stačila by jednoduchá úprava - do hrdla lahve zasunout nějakou hadičku, trubičku, dlouhou několik centimetrů. Když z lahve pak naléváte, zákonitě bude hladina klesat jenom po výšku trubičky a voda co je pod její úrovní, v láhvi zůstane, tedy když voda již z lahve neteče, obrátíme ji do normální polohy a jen dopustíme novou k té zbývající, která vytéci již nemohla. Nemusíme tedy hlídat přesnou desetinu objemu, nebo myslet na ponechání zbytku vody, protože ona prostě všechna vytéci nemůže...

Popisuje se to složitě, ale je to naprosto jednoduché, jen ještě nevím konkrétně, zda nelze takto využít již nějaký výrobek - lahev, a je nutno takovou úpravu si sám zhotovit. Samozřejmě že trubička musí naprosto u hrdla lahve těsnit...

voda

Zbytek vody by byl také zajištěn, tedy neodčerpatelný, kdyby byl umístěn odpouštěcí kohoutek na zásobníku vody ne až u dna, ale o určitou správnou míru výše ode dna, potom nemusí být ani zásobník na vodu průhledný, protože máme jistotu, že pod danou výšku kohoutku prostě vodu již odpustit nelze...

voda

Důležité je Diamantovou vodu užívat a šířit. A k tomu vás chceme povzbudit především.

voda


Na těchto stránkách je vysvětleno vše, co se nám zatím podařilo získat a přeložit. Pro další hlubší otázky, na něž skutečně nenaleznete odpověď na těchto stránkách, kontaktujte přímo paní, zastupující tvůrce Diamantové vody - Joëla Ducatillona:
Fax: +32 2 646 0658
e-mail : isabelle2004@free.fr