Co je Diamantová voda
Kontakty k získání
Původ Diamantové vody
Návod na množení
Rezonancí bez ředění
Další využití
Splněná přání
Výsledky DV
Hledejme další využití
Souhrn textů
Další informace
Odpovědi na dotazy
Léčitelství, strava a DV
Odprogramovávání
Odprogramování
Co ukazují sny
Jak DV pomohla
Texty články letáky
Kniha vzkazů
Jiné stránky o DV
Co vyšlo v našem tisku
Hlavní stránka serveru

Diamantová voda

Aplikování a využití Diamantové vody

Vodu lze použít do odpařovačů. Vkládáme je s úmyslem, aby se v obydlí zvýšila vibrační úroveň.

To se dá udělat také tak, že skleněný džbánek s diamantovou vodou se umístí někde v bytě. I když se nevkládá žádný úmysl, diamantová voda bude mít vždy blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví. Její vyšší vibrace budou pronikat do místnosti a její léčivá aura ji bude prozařovat.

Někdo si postaví na noční stolek plnou sklenici. A někdo rovnou vedle postele plný objemný demižon a v silné auře Diamantové vody i spí. Já ji nalévám i do puštěného zvlhčovače, který na mne celou noc fouká vlhký vodní diamantový vzduch, který dýchám.

Výtah z knihy Joela Ductillona „Diamantová voda“

Shrnutí textů J. Ductillona ve španělštině od Diany Lechin(ové) a Maria Liani (Venezuela) a přeložení ze španělštiny do italštiny, jež provedl Alexandre Cigolini a Francesco Profeti.

Poznámka: to, co následuje, bylo přeloženo volně, kvůli snazšímu pochopení ze strany čtenáře, i když některé výrazy neodpovídají věrně původnímu textu, ujišťujeme, že byl zachován smysl toho, co chtěl autor sdělit.

Lze ji bez újmy čistou nanášet na oči nebo na citlivá místa, nebo v tabletách či ve směsi s mastí, pokud možná s úmysly.

Pár kapek na zubní kartáček s pastou čistí a bělí zuby.

Působí zajizvení ran, protizánětlivě, desinfekčně, podle toho, co se od ní žádá nebo do ní vloží.

Může vám posloužit k vaření, k přípravě čaje, kávy, do akvária nebo k napájení domácích či hospodářských zvířat. Můžete nalít litr vody do koupele a vložit do ní své úmysly. Stejně tak můžete použít vodu do zvlhčovačů. Do vzduchu odpařená voda zvyšuje vědomí.

Vždy s sebou noste kapátko.Když jste na cestách, můžete si dát pár kapek do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.

Může mít významné účinky na naši nemocnou planetu, když vylijeme nějaký litr této vody do rybníků, řek, jezer, pramenů a studní. Zvláště má-li někdo možnost ji vylít do moře a do oceánů v místech, kde se vyskytují kytovci a delfíni. To oni si přejí! Když se tato voda vypaří, pak mraky pokropí Matku Zemi k její velké radosti.

Použití - co je rozumné - tipy a upřesnění:

Často jsou dotazy ohledně hygieny a šíření bakterií. Doporučujeme všem, aby si samozřejmě získanou vodu PŘEVAŘILI. Společnost Agartha neručí za nikoho, kdo a jakou vodu komu šíří (viz smutný případ prodeje jakože "Diamantové vody" v Ostravské nemocnici, uveden zde na tomto webu). Každý je zodpovědný sám za sebe, jakou vodu šíří, a každý kdo ji používá je rovněž sám zodpovědný, že tak činí. Společnost Agartha radí a doporučuje, jak jednat, aby každý mohl užívat sterilně čistou Diamantovou vodu. Viz stránka "Bezpečné množení" atd.

voda