Co je Diamantová voda
Kontakty k získání
Původ Diamantové vody
Návod na množení
Rezonancí bez ředění
Další využití
Splněná přání
Výsledky DV
Hledejme další využití
Souhrn textů
Další informace
Odpovědi na dotazy
Léčitelství, strava a DV
Odprogramovávání
Odprogramování
Co ukazují sny
Jak DV pomohla
Texty články letáky
Kniha vzkazů
Jiné stránky o DV
Co vyšlo v našem tisku
Hlavní stránka serveru

Diamantová voda

Autor, tvůrce vody

(Přeložila Alena Horká z německých internetových stránek)

Francouz J. Ducatillon byl povoláním muzikant a jazzový pianista, potom se vypracoval na přírodního léčitele. V překladech se uvádí, že od roku 1990 začala přes něho proudit nějaká speciální energie a následující ztráta zaměstnání, rodiny i bytu znamenala, že se začalo odehrávat úplně něco nového.

V roce 1994 měl tři sny, které měly vést ke vzniku Diamantové vody. V prvním snu mu bylo sděleno, že sestrojí přístroj, který by se nazýval DNS 850. Tento přístroj otevře dveře k novému. Ve druhém snu mu byly ukázány nějaké otáčivé dveře. Lidé stáli před nimi v dlouhé řadě a mohli jeden po druhém vstoupit , přičemž zastrčili nějakou kartu do jakéhosi přístroje. Tak bylo objasněno, že se jedná o zakódovanou kartu, která dovolila v buňkách uložené vzpomínky a paměti vymazat a dospět pak přímo k vyššímu Já. Ve třetím snu byla ukázána stříbrošedá vizitka s nápisem Steel - Storm - Stealhe, tedy Ocel, Bouře. Staelhe nemá konkrétní význam, týká se vedení energií. Tyto výrazy představují symboly při výrobě Diamantové vody.

Jak měl tedy J. Ducatillon tyto sny začít realizovat? Hluboké vnitřní vědění o fyzikálních dějích a zákonitostech bylo po ruce. Koupil si knihy o kvantové fyzice a potřeboval dlouhou dobu, až se vrátila zpět vzpomínka z doby Atlantidy. Tehdy se měl totiž tento výzkum už dělat.

V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudována energetická spirála. V letech 1997 a 1998 se pak vyvinul přístroj, válec ze skla s nějakým druhem umělého DNS ze světla uvnitř. Po dlouhé práci bylo ve válci vloženo do paměti kolem 900 kódů. Nyní J. Ducatillon pochopil svůj sen se zakódovanými kartami. Ještě však netušil, že přístroj by se měl používat k transformaci (přeměně) vody.

V říjnu 1999 vznikla první Diamantová voda tím, že přístroj DNS 850 byl na dobu 12 hodin dán do sklenice vody. Aby se získala další Diamantová voda, musel by se tento postup stále opakovat. O měsíc později vedl Ducatillon přednášku pro jednu židovskou skupinu v paříži, která se vyzná v kabale. Výsledek byl takový, že Ducatillon přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se tak stala Diamantová voda díky těmto novým kódům násobitelná.

Ducatillon vyvíjel vodu od té doby stále dál. Tento vývoj neurčuje on sám, ale bude jej vést a řídit.

Diamantová voda je na úrovni páté dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu existující Diamantovou vodu.

V srpnu roku 2000 vytvořil Ducatillon speciální Diamantovou vodu pro rostliny s dodatečnými 48 kódy pro kořeny rostlin, listy, květy, semena a plody. Protože ale od března roku 2001 jsou všechny pozemské rostliny rovněž na úrovni páté dimenze, tato "Vegetační voda" již není více nutná.

Nejprve Ducatillon prodával Diamantovou vodu v malých lahvičkách a lidé ji rozmnožovali. Díky získaným penězům mohl vycestovat do Quebecu, aby tuto francouzsky mluvící kanadskou provincii s Diamantovou vodou rovněž obeznámil.

Od června roku 2002 je Diamantová voda zdarma. Užívá se a dál slouží ve více než 60 zemích světa buď jednotlivci, nebo malými skupinami lidí, dostává se tak dál do mnoha řek, jezer a moří. Jedna z mexických nemocnic ji již dává nemocným.

voda