Co je Diamantová voda
Kontakty k získání
Původ Diamantové vody
Návod na množení
Rezonancí bez ředění
Další využití
Splněná přání
Výsledky DV
Hledejme další využití
Souhrn textů
Další informace
Odpovědi na dotazy
Léčitelství, strava a DV
Odprogramovávání
Odprogramování
Co ukazují sny
Jak DV pomohla
Texty články letáky
Kniha vzkazů
Jiné stránky o DV
Co vyšlo v našem tisku
Hlavní stránka serveru
diamantová voda

Diamantová voda

Veliký zájem na Slovensku

Od podzimu 2005 nás začíná překvapovat vzrůstající zájem o Diamantovou vodu na území větší části Slovenska a nyní v únoru 2006 se zájem ještě zmnohanásobil! Je to přímo úžasné, díky pozitivním zkušenostem, které byly i na Slovensku publikovány v mnoha článcích skutečně zájem o DV roste den ode dne.

Samozřejmě, že tyto stránky jsou k dispozici i pro Slovenské zájemce a pokud by byl zájem o vytvoření nějaké Slovenské stránky s přeloženým textem, kde bychom přidali vaše zkušenosti, rád takovou stránku udělám, prosím zašlete mi své zkušenosti, a hlavně další adresy, kde je možno Diamantovou vodu na Slovensku získat, zatím je vás tu v adresáři málo...

Dostáváme například takovéto zprávy:

"...Napriek nievelmi presneho kontaktu, ma uz vyhladali desiatky zaujemcov o diamantovu vodu. Okrem toho ju doporucujem aj inym pacientom -mojim zakaznikom ,ktori este ani nepoculi o tejto diamantovej vode aby si o nej precitali na Vasej webovej stranke, a ked maju zaujem môzu sa u mna pre vodu prihlasit. Skratenu verziu ktora vysla v casopise LIVE! davam precitat tym ktori nemaju pristup na internet..."

"...Rastlinky na nasej vzdialenej zahrade preto velmi trpeli nedostatkom staroslivosti a hlavne vody. Mam uz 64 rokov a dcera odisla mimo Slovensko, tak som to vsetko nezvladla. Pomerne neskoro na jesen som si doniesla zubozeny OLEANDER a este dalsi kvietok na prezimovanie. Oleander bol taky suchy, ze mu spodne listy opadali a tie vrchne zacali zltnut. Poriadne som ho niekolkokrat poliala diamantovou vodou a na moje velke prekvapenie tym mierne nazltlym listom sa vratila pôvodna zelena farba.Nevedela som si to nijak vysvetlit (z botanickeho hladiska je to nemozne). Este väešie prekvapenie ma cakalo ked som sa v polovici januara vratila domov z navstevy z Luxemburgu, ze ten isty kvet ma na vrcholovych vyhonkoch bohatu nasadu kvetnych pueikov. Nikdy mi este v zime nekvitol, a podla mojej znamej, ktora kedysi pestovala takyto kvet ani v zime nezvykne kvitnut.(este si tento fakt overim v Botanickej zahrade UPJS v Kosiciach, a vysledok Vam oznamim).Ked kvet rozkvitne tak ho odfotim a pokusim sa Vam poslat fotografiu pomocou inernetu. Este dodatok,obcas ma rano boli hlava ked sa prebudim (zvycajne od nedostatku spanku a unavy) vtedy si pred rannou kavou vypijem pohar diamantovej vody, ktoru naprogramujem, aby mi vyliecila hlavu, a kym idem do prace ma uz hlava neboli..... Pokusim sa este nejake informacie ziskat aj od znamych ktorym som vodu dala, a napisem Vam aj ich skusenosti. Zdravim Vas, Busova"


Závistiví odpůrci si vymysleli kobalt!

Musel jsem se usmívat tvrdohlavému a nesmyslnému boji odpůrců Diamantové vody, když byla kolegyně informována telefonicky od paní z Pece, že v Trutnově bude asi 4.2.2006 dělat přednášku někdo z Brna a chtějí napadnout Diamantovou vodu, že obsahuje kobalt. A hned zasednout na hodinu k počítači a napsat tento text, abychom uklidnili možná desítky zbytečně zděšených posluchačů.

V první chvíli mne napadlo, proč s tím nejdou na Brněnské Vodárny. Někdy přemýšlím, čím podobní moudří přednášející myslí. Diamantovou vodu tady v Brně pijeme již dva roky a jsou nás desítky, spíše stovky. Jelikož si ji množíme z kohoutku, muselo by radioaktivitou kobaltu zářit dávno celé Brno!

Ale dnes už se nedivíme ničemu. Lidi škodolibí, závistiví, a rádoby léčitelé, ale také fyzikové a teoretici na školní úrovni, nelení a vynaloží námahu i prostředky, aby pošpinili to, co boří jejich úspěchy a teorie. Léčitelé se svými drahými vodami přichází o kšeft a fyzikové pění, když Diamantová voda prokazatelně pomáhá dnes již tísícům lidí a zdarma a bez ověřitelného vysvětlení starou školskou fyzikou. Nedivil bych se, kdyby někdo donesl odněkud vytvořenou radioaktivní vodu na testy a potom ji napadal i s výsledky.

Opět, a právě kvůli všem zlým škodičům vybízím k rozumnosti. Ověřte si zdroj a čistotu získané Diamantové vody, převařte si ji, skladujte v chladu a namnožte si ji od zdarma získaného vzorku ne ředěním, ale navibrováním přes stěnu uzavřené lahvičky, viz návody na tomto webu. Z výše popsaných důvodů chápete, že NERUČÍME za čistotu a kvalitu vody, kterou jste od někoho získali. Jen proto, že ji může záměrně podstrčit někdo falešný, aby vyvolal kauzu. Proto jsem pohotově a snad právě v čase probíhající přednášky v Trutnově, tento text sem přidal.

Nesmyslnost předložení jednoho atestu jsem zde již vysvětloval rovněž, v případě potřeby si pročtěte celý web.


Jsme rádi, že denně Diamantová voda pomáhá dalším desítkám a desítkám lidí, zvláště i na Slovensku, kam posíláme pozdravy a přejeme trpělivost. V případě potíží a problémů mi napište mailem. Jeden z dotazů ze Slovenska se týkal vhodnosti DV při nemocném srdíčku. Odpověděli jsme a platí to pro všechny zdravotní problémy, že opatrné dávkování od pouhých několika kapek denně ublížit naprosto nemůže.

Diamantová voda je alternativní léčba tak, jako Reiki. U obou platí logicky, že láska přece nemůže škodit. Ona čistí a harmonizuje, zaceluje rány a stabilizuje. Jelikož i Diamantová voda reaguje na vložená přání, je vhodné pít ji s přáním - afirmací typu "Kéž se děje pro mé tělo jen to nejlepší a kéž jsem uzdravován jenom tak, (tak rychle nebo jemně), jak je to pro mé tělo v tomto stavu a v tuto chvíli nejlepší..."

Přátelé, nebojte se nesmyslných výroků, byť by se objevily i v televizi. I negativní reklama je reklama a od některých tupých a omezených hlaviček, že to zde tak musím s odpuštěním psát, lze očekávat cokoli. Takže nyní kobalt? Fajn. Pošlete podobné chytrulíny, ať si jdou stěžovat na nádraží, a nebo na samotné vodárny, protože vodu množíme z kohoutku. Nebo ať zaplatí několik tisíc za atestaci vody v daném místě.


Na těchto stránkách je vysvětleno vše, co se nám zatím podařilo získat a přeložit. Pro další hlubší otázky, na něž skutečně nenaleznete odpověď na těchto stránkách, kontaktujte přímo paní, zastupující tvůrce Diamantové vody - Joëla Ducatillona:
Fax: +32 2 646 0658
e-mail : isabelle2004@free.fr


Váš Kamil